از سرعت خود بكاهيم، آنان كه سريع تر مي دوند، فرصت انديشيدن به خود نمي دهند!


تاریخ بروزرسانی :  20/11/1390

کد  فنی شرح قیمت
NetPlus Cables
NP-C500P-SOGY    کابل نت پلاس  Cat5e UTP  حلقه  305 متری 1,920,000
NP-CF500-SOGY    کابل نت پلاس   Cat5e FTP  حلقه 500 متری 4,080,000
NP-CF500W-SO    کابل نت پلاس Cat5e FTP Outdoor PE Jacket حلقه 500 متری 6,720,000
NP-C600P-SOOR    کابل نت پلاس  Cat6 UTP  حلقه 305 متری 2,940,000
NP-CSF600-SOOR    کابل نت پلاس Cat6A SFTP 10G حلقه 500 متری 7,920,000
NetPlus Cat.5e Accessories
NP-002U05   کابل رابط  0/5 متري (با کاور صنعتي) UTP Cat5e   16,200
NP-002U10   کابل رابط 1 متري (با کاور صنعتي) UTP Cat5e   20,400
NP-002U30   کابل رابط 3 متري (با کاور صنعتي) UTP Cat5e   28,800
NP-002U50   کابل رابط 5 متري (با کاور صنعتي) UTP Cat5e   43,200
NP-002S10-GY   کابل رابط 1 متري (با کاور صنعتي) STP Cat5e   43,200
NP-002S30-GY   کابل رابط 3 متري (با کاور صنعتي) STP Cat5e 64,800
NP-00105-P   کيستون جک UTP Cat5e 90D   20,400
NP-00110-P   کيستون جک UTP Cat5e 180D  23,400
NP-00160-P   کيستون جک STP Cat5e 180D   48,000
NP-00010-U5   کانکتورUTP Cat5e RJ-45   1,440
NP-0012-S5   کانکتورSTP Cat5e RJ-45   3,840
NP-0005-PB    کاور کانکتورRJ-45 (طوسي، آبي، زرد، قرمز) 960
NetPlus Cat.6 & Cat.6A Accessories
NP-012U10-GY   کابل رابط 1 متري (با کاور صنعتي) UTP Cat6 36,000
NP-012U20-GY   کابل رابط 2 متري (با کاور صنعتي) UTP Cat6 43,200
NP-012U30-GY   کابل رابط 3 متري (با کاور صنعتي) UTP Cat6 50,400
NP-012U50-GY   کابل رابط 5 متري (با کاور صنعتي) UTP Cat6 72,000
NP-012S10-GY   کابل رابط 1 متري (با کاور صنعتي) STP Cat6 57,600
NP-012S30-GY   کابل رابط 3 متري (با کاور صنعتي) STP Cat6 79,200
NP-01105-P   کيستون جک UTP Cat6 90D 40,800
NP-01155-P   کيستون جک UTP Cat6 180D / شاتردار 50,400
NP-01160-P   کيستون جک STP Cat6 180D 57,600
NP-02210   کيستون جک Cat6A /180D/ UTP/10G /600Mhz 86,400
NP-02220   کيستون جک Cat6A /180D/ STP/10G /600Mhz 115,200
NetPlus Cat.3 Accessories
NP-00T81-R    کيستون جک UTP Cat3 90D / تلفني 15,000
NP-211-25   پچ پنل 25 پورت تلفني UTP Cat.3 ، مشكي 840,000
NP-211-50   پچ پنل 50 پورت تلفني UTP Cat.3 ، مشكي 1,140,000
NetPlus Patch Panel
NP-00700   نگهدارنده کابل پشت پچ پنل (ساپورت بار)  115,200
NP-00711   نگهدارنده کابل جلو رک با کاور پوشاننده 172,800
NP-00702-B   نگهدارنده کابل قلابدار جلو رک با 10قلاب نگهدارنده   201,600
NP-00300-24D-G   پچ پنل 24پورت (45درجه) UTP Cat5e، طوسي  432,000
NP-01310-24F-G   پچ پنل 24پورت UTP Cat6 + سینی نگهدارنده کابل (ساپورت بار)  720,000
NP-00334-24D    پچ پنل 24پورتي (Unloaded) + سيني نگهدارنده کابل (ساپورت بار) 288,000
NP-00360-24CE   پچ پنل 24پورتي (Unloaded) + سيني نگهدارنده کابل (ساپورت بار) ارت دار / فلزی  360,000
NP-00363-24EE    پچ پنل 24پورتي (Unloaded) + سيني نگهدارنده کابل (ساپورت بار) ارت دار / فلزی 360,000
NetPlus Outlets
NP-00510-1P   قاب پريز روکار تک پورت شاتردار ( با ليبل و استيکر)  14,400
NP-00520-2P   قاب پريز روکار دو پورت شاتردار ( با ليبل و استيکر)  21,600
NP-00458-1P   قاب پريز توکار تک پورت شاتردار (فريم Silver) با فريم اضافه / جديد  17,400
NP-00468-2P    قاب پريز توکار دو پورت شاتردار (فريم Silver) با فريم اضافه / جديد 23,400
NP-00575   باکس عميق پشت پريز (ابعاد: 60*86*86 ميليمتر)  14,400
  NetPlus Fiber Optic Cable  
NP-GLS0450P-OR   کابل فيبر نوري 4 رشته / مالتي مود / Loss-Tube / In-door   18,000
NP-GLM0650P-YE   کابل فيبر نوري 6 رشته / مالتي مود / Tight-Buffer / In-door  20,400
NP-WA10450AP-BK   کابل فيبر نوري 4 رشته / مالتي مود Outdoor/ Steel Armored / ضد جونده 20,400
NP-WA10650AP-BK    کابل فيبر نوري 6 رشته / مالتي مود Outdoor/ Steel Armored / ضد جونده 22,800
NP-WA106009AP-BK   کابل فيبر نوري 6 رشته /سينگل مود Outdoor/ Steel Armored / ضد جونده  19,200
NP-WA10850AP-BK   کابل فيبر نوري 8 رشته /مالتي مود Outdoor/ Steel Armored / ضد جونده  26,400
NP-WA108009AP-BK   کابل فيبر نوري 8 رشته /سينگل مود Outdoor/ Steel Armored / ضد جونده 21,600
NP-WA11250AP-BK   کابل فيبر نوري12رشته / مالتي مود Outdoor/ Steel Armored / ضد جونده  28,800
NP-WA112009AP-BK    کابل فيبر نوري 12 رشته /سينگل مود Outdoor/ Steel Armored / ضد جونده  24,000
NP-FL112009P-BK    کابل فيبر نوري 12 رشته / سينگل مود /Indoor/Outdoor / ضد جونده  30,000
NP-FL11250AP-BK    کابل فيبر نوري 12 رشته / مالتي مود / Indoor/Outdoor / ضد جونده  36,000
NP-WA12409AP-BK    کابل فيبر نوري 24رشته /سينگل مود Outdoor/ Steel Armored / ضد جونده  33,600
NP-WA12450AP-BK   کابل فيبر نوري 24 رشته / مالتي مود Outdoor/ Steel Armored / ضد جونده  49,200
NP-WF812009P-BK   کابل فیبر نوری 12 رشته / سینگل مود / هوائی / Figur8 / ضد فرسایش  39,600
NetPlus Fiber Optice Patch Panel & Box
NP-9588-SC    پچ پنل فيبرنوري کشويي(بلبرينگي)12 پورت SC Duplex 1,080,000
NP-9588-LC    پچ پنل فيبرنوري کشويي(بلبرينگي)12 پورت LC Duplex 1,140,000
NP-9588-FC    پچ پنل فيبرنوري کشويي(بلبرينگي)24 پورت FC Simplex 1,140,000
NP-9588-ST    پچ پنل فيبرنوري کشويي(بلبرينگي)24 پورت ST Simplex 1,140,000
NP-9560-12SCD    پچ پنل فيبرنوري 6 پورت SC Duplex با پنل محافظتي کابل و متعلقات 780,000
NP-9560-24SCD    پچ پنل فيبرنوري 12 پورت SC Duplex با پنل محافظتي کابل و متعلقات 780,000
NP-9560-48SCD    پچ پنل فيبرنوري 24 پورت SC Duplex با پنل محافظتي کابل و متعلقات 840,000
NP-9102-MP-04    باکس دیواری فلزی 2 پورت SC 240,000
NP-9102-MP-08    باکس دیواری فلزی 4 پورت SC 264,000
NP-9102-MP-12    باکس دیواری فلزی 6 پورت SC 288,000
NP-9910-C    باکس توزیع دیواری فیبرنوری دودرب با قفل محافظتی/فلزی 960,000
NetPlus Fiber Optic Pigtail
NP-4410A091    کابل پيگ تيل 1/5 متري Single-Mode / SC 48,000
NP-4410A093    کابل پيگ تيل 3 متري Single-Mode / SC 57,600
NP-4410A095    کابل پيگ تيل 5 متري Single-Mode / SC 66,000
NP-4410A501    کابل پيگ تيل 1/5 متري Multi-Mode / SC     42,000
NP-4410A503    کابل پيگ تيل 3 متري Multi-Mode / SC 48,000
NP-4410A505    کابل پيگ تيل 5 متري Multi-Mode / SC 54,000
NP-4413A091    کابل پيگ تيل 1/5 متري Single-Mode / LC 66,000
NP-4413A093    کابل پيگ تيل 3 متري Single-Mode / LC 72,000
NP-4413A095    کابل پيگ تيل 5 متري Single-Mode / LC 84,000
NP-4413A501    کابل پيگ تيل 1/5 متري Multi-Mode / LC 55,200
NP-4413A503    کابل پيگ تيل 3 متري Multi-Mode / LC 62,400
NP-4413A505    کابل پيگ تيل 5 متري Multi-Mode / LC 72,000
NP-4414A091    کابل پيگ تيل 1/5 متري Single-Mode / FC 90,000
NP-4414A501    کابل پيگ تيل 1/5 متري Multi-Mode / FC 72,000
  NetPlus Fiber Optic Patch Cord  

نت پلاس   netplus net+

لیست قیمت تجهیزات نت پلاس

 
فروش   UPS نصب و راه اندازی شبکه فروش تجهیزات شبکه پشتیبانی مراکز کامپیوتر بهینه سازی وب سایت ارائه مشاوره فنی
ups   یو پی اس طراحی و پیاده سازی شبکه فروش تجهیزات شبکه تعمیر و نگهداری و پشتیبانی مراکز کامپیوتر seo search engine optimization   بهینه سازی صفحات وب

ارائه مشاوره کامپیوتری فناوری اطلاعات it فنی

ادامه مطلب ادامه مطلب ادامه مطلب ادامه مطلب ادامه مطلب ادامه مطلب

درباره ما | تماس با ما | مشتريان ما | خدمات ما | تبادل لينك

همه حقوق براي تدبيرگران پوياپرداز محفوظ است © 1390-1388 TadbirPoya